Pojutrze pożegnamy Daniela Stachnika [FOTO]

Ostatnie pożegnania tragicznie zmarłych piłkarzy

Dziś odbyła się sekcja zwłok Daniela Stachnika. Miała ona wyjaśnić przyczyny jego śmierci. Czy wyjaśniła. Znany jest też termin pogrzebu tego lubianego piłkarza i strażaka

Nagła śmierć 29-letniego Daniela Stachnika poruszyła wielu naszych Czytelników. Przypomnijmy, że doszło do niej w piątek (14.01.), około godziny 9.45 w miejscowości Burdze, w gminie Bojanów.
Mężczyzna pracował tam przy układaniu kanalizacji z użyciem koparki. W pewnym momencie stracił przytomność i mimo reanimacji, zmarł.

Przyczyny jego zgonu ma ustalić Prokuratura Rejonowa w Nisku. Śledczy biorą pod uwagę różne okoliczności. Mogło dojść do przebicia, przeskoku iskry elektrycznej, ale zgon mógł też nastąpić z przyczyn chorobowych. Sporo w tym temacie miała powiedzieć dzisiejsza sekcja zwłok.

– Niestety, nadal nie wiemy co było przyczyną śmierci 29-latka. Potrzebne będą bardziej szczegółowe badania histopatologiczne. śledztwo jest na początkowym etapie. Badamy kilka wersji przebiegu zdarzenia, ale o konkretnej przyczynie będziemy mogli powiedzieć coś więcej za kilka tygodni – powiedział Super Ekspresowi szef niżańskiej prokuratury, Piotr Walkowicz.

Zmarły Daniel S. był piłkarzem A-klasowego Zacisza Trześń, który upublicznił jego wizerunek.
– Popularny „Mrówa” zarówno na boisku, jak i w codziennym życiu – zawsze dawał z siebie wszystko. Zawsze był pełen entuzjazmu i pozytywnie nastawiony niezależnie od sytuacji. Kolana i łokcie po każdym meczu ubrudzone, a głowę potrafił wsadzić tam, gdzie niejeden odstawiał nogę. Zwolennik ostrej, ale z drugiej strony męskiej i kulturalnej gry. Pozytywnie nakręcał atmosferę. Prywatnie brat, szwagier, a przede wszystkim przyjaciel… Dziękujemy Ci za wszystko – czytamy na Facebooku Zacisza.

Pojutrze pożegnamy Daniela Stachnika [FOTO]
Zdjęcie: Dębica Piłka Nożna.

Daniel S. był wychowankiem Lechii Sędziszów Małopolski. Następnie grał w Borkovii Borek Wielki (skąd pochodził), ŁKS Łowisko, Piaście Wolica Piaskowa, a od 2017 roku w Zaciszu Trześń. Działał też w Ochotniczej Straży Pożarnej Borek Wielki.

Pogrzeb Daniela Stachnika odbędzie się w czwartek (20.01). Msza św. odprawiona zostanie o godzinie 14 w kościele parafialnym pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Borku Wielkim.
Po nabożeństwie odbędzie się odprowadzenie trumny z ciałem zmarłego na cmentarz.

Pojutrze pożegnamy Daniela Stachnika [FOTO]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.