Po pijaku wjechał samochodem w ścianę domu, a potem uciekł [ZDJĘCIA]
Dziś (08.06) w nocy, dyżurny kolbuszowskiej komendy policji otrzymał informację o samochodzie, który wjechał w budynek w Brzostowej Górze, w gminie Majdan Królewski.

Zdarzenie to potwierdzili funkcjonariusze z Referatu Ruchu Drogowego, którzy pojechali na miejsce. Zobaczyli osobowe BMW, którego przednia część pojazdu znajdowała się w ścianie budynku. Uszkodzony samochód był zamknięty, kierowcy jednak nie było na miejscu.
Podczas zdarzenia w domu przebywała mieszkanka, która w momencie zdarzenia spała. Na szczęście kobieta nie odniosła żadnych obrażeń. Policjanci ustalili właściciela pojazdu i pojechali do jego domu. To 29-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski, który posiadał obrażenia, mogące wskazywać, że to on był sprawcą zdarzenia. Był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
29-latek został przewieziony do komendy, celem wyjaśnienia sprawy. W trakcie czynności mundurowi zabezpieczyli również znajdujące się przy nim kluczyki od BMW. Mężczyzna został zatrzymany w areszcie, a BMW zabezpieczone na policyjnym parkingu.


Fot. KPP Kolbuszowa

1 Komentarz

  1. Czy w końcu skończą się te wybryki pijackie na drogach.konfuskata auta pokrycie wszelkich szkód i płatna odwykowka.wuadomo wszelkie prawa jazdy do końca życia zabrane.inaczej się nie da bo to plaga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.