Pijany kierowca z impetem wjeżdżał w radiowóz, policjanci w szpitalu [ZDJĘCIA]
W ręce policji wpadł mieszkaniec gminy Raniżów, który będąc pod wpływem alkoholu uciekał samochodem przed radiowozem, potem kilkukrotnie uderzał w jego bok.

Do zdarzenia doszło we wtorek (23.07) po godz. 20 w Woli Raniżowskiej. Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego kolbuszowskiej komendy zauważyli na poboczu drogi relacji Wola Raniżowa – Lipnica zaparkowane bmw. Na widok zbliżającego się radiowozu, stojący obok mężczyzna, wsiadł pospiesznie do auta i odjechał. Policjanci pojechali za nim, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych.

Kierowca jednak nie reagował na wydawane polecenia. Skręcił na jedną z posesji w Woli Raniżowskiej. Funkcjonariusze jechali za nim. Nagle bmw zaczęło gwałtownie cofać, uderzając kilka razy w boczne drzwi radiowozu. Kierowca pojazdu wysiadł z samochodu i próbował uciec pieszo. Bezskutecznie.
25-letni mieszkaniec gminy Raniżów, bo to on kierował samochodem, zachowywał się agresywnie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Poszkodowani funkcjonariusze trafili do szpitala, gdzie po udzieleniu im pomocy i wykonaniu niezbędnych badań zostali zwolnieni.
Fot. KPP Kolbuszowa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.