Patryk Fryc nie zapomina o mieście, z którego pochodzi [ZOBACZ VIDEO]
Patryk Fryc, to nie tylko wyróżniający się piłkarz ekstraklasowej Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, ale również człowiek, który nie zapomina o mieście, z którego pochodzi. W niedzielę (19.11) na hali sportowej Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej, głównie z myślą o młodych adeptach piłki nożnej, już pora szósty zorganizował Memoriał imienia swojego taty – Zbigniewa Fryca.
Oczywiście Patryk ufundował upominki i nagrody. W organizacji przedsięwzięcia wspierała go zarówno Fundacja na rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, jak i zarządy wszystkich trzech kolbuszowskich osiedli.

Świetny reportaż z tego wydarzenia zrobiła klubowa telewizja z Niecieczy. Występuje w nim m.in. Grzegorz Romaniuk, prezes Fundacji. Oto co powiedział przed kamerą:
„Zbyszek Fryc, to wyjątkowa postać, wybitny środkowy pomocnik – zawodnik Stali Rzeszów, Karpat Krosno i Kolbuszowianki. Był wzorem dla młodzieży i wspaniałym szkoleniowcem. Był to też mój przyjaciel. Razem pracowaliśmy, nie tylko przy piłce nożnej. Odszedł za wcześnie…
Dziś jego syn Patryk pięknie kontynuuje rodzinne tradycje. Na pewno dzięki niemu i Mateuszowi Cetnarskiemu nasza młodzież chętniej gromadzi się na obiektach piłkarskich. Turniej stoi na bardzo wysokim poziomie. Robimy to po raz 6. Mam nadzieję, że kolejne edycje będą jeszcze lepsze.”
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.