Zamknij Menu
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    Kolbuszowa Lokalnie
    • Wiadomości
      • Powiat Kolbuszowski
      • Kolbuszowa
      • Cmolas
      • Dzikowiec
      • Majdan Królewski
      • Niwiska
      • Raniżów
      • Podkarpacie
    • Felietony
    • Sport
    • Promocja
    • Sklepy „Orzech”
    • Daj znać
    Napisz do nas
    Kolbuszowa Lokalnie
    • Słoneczne Wzgórze Raniżów
    • Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej
    • Promocje w sklepach „Orzech”
    • Google News portalu Kolbuszowa Lokalnie
    Kolbuszowa

    Ostatnie zapisy na półkolonie w Kolbuszowej. „Mnóstwo atrakcji”

    Autor: Redakcja16 lipca 2023
    Ostatnie zapisy na półkolonie w Kolbuszowej. "Mnóstwo atrakcji"

    Spis treści

    Toggle
        • Zachęcamy do zapisów „last minute” na półkolonie w Kolbuszowej. W programie wiele atrakcji. Sprawią one, że wakacje Waszych dzieci będą pełne przygód i zabawy. Czasu jest niewiele, dlatego nie zwlekajcie.
    • Dlaczego te półkolonie?

    Zachęcamy do zapisów „last minute” na półkolonie w Kolbuszowej. W programie wiele atrakcji. Sprawią one, że wakacje Waszych dzieci będą pełne przygód i zabawy. Czasu jest niewiele, dlatego nie zwlekajcie.

    Dlaczego te półkolonie?

    Przede wszystkim ze względy na wycieczkę do Miasta Przygód Mandoria, która odbędzie się 21 lipca. To tematyczny park rozrywki, który przeniesie dzieci w świat fantazji i niezapomnianych doświadczeń.

    Wyjazd planuje się na godz. 6, a powrót około godz. 20. Podczas wycieczki dzieci odkryją różnorodne atrakcje i spędzą czas w fantastycznym otoczeniu.




    Ostatnie zapisy na półkolonie w Kolbuszowej. "Mnóstwo atrakcji"

    Oprócz tego, na naszych półkoloniach czeka wiele innych zajęć i warsztatów. Dla miłośników kuchni przygotowaliśmy warsztaty robienia pizzy w Pizzerii Klan. Dzieci będą miały okazję nauczyć się tajników przygotowywania pysznych włoskich specjałów.

    Dla młodych pasjonatów fotografii będą warsztaty, podczas których dowiedzą się, jak tworzyć niezapomniane kadry i wykorzystać potencjał swojego aparatu. To okazja, aby rozwijać swoje umiejętności artystyczne i spojrzeć na świat przez obiektyw.

    Będzie mnóstwo zabaw językowych, które pozwolą dzieciom rozwijać umiejętności komunikacyjne i poznać fascynujące kultury Japonii i Afryki.

    Wykwalifikowane kadry pedagogiczne zapewnią ciekawe i interaktywne zajęcia, które będą stanowiły niezapomniane przeżycie dla uczestników.

    Na naszych półkoloniach zapewniamy również ubezpieczenie oraz pyszny catering w cenie. Ważne jest dla nas, aby dzieci czuły się bezpieczne i dobrze odżywione podczas całego pobytu.

    Jeżeli chcecie dołączyć do naszej aktywnej grupy i zapewnić swojemu dziecku wyjątkowe wakacje, niezwłocznie skontaktujcie się z nami pod numerem telefonu 537 285 356. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na półkolonii, więc nie przegapcie tej okazji!




    Nie czekajcie dłużej i zapiszcie swoje dziecko last minute na niezapomniane półkolonie w Kolbuszowej. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji: wycieczkę do Miasta Przygód Mandoria, warsztaty fotograficzne, zabawy językowe i wiele innych emocjonujących zajęć.

    Niech te wakacje staną się dla Waszych dzieci niezapomnianą przygodą.

    Więcej informacji tutaj.

    Ostatnie zapisy na półkolonie w Kolbuszowej. "Mnóstwo atrakcji"

    szkoła accent kolbuszowa
    Udostępnij. Facebook Twitter Skopiować link
    • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Rzeszowie
    • Monika Ślęzak - Biuro Rachunkowe w Kolbuszowej.

    Zobacz także

    Radni powiatowi wybrali. Józef Kardyś starostą na kolejne pięć lat. Zagadkowa nieobecność Jana Zuby

    Koniec ery Józefa Kardysia? PiS zmienia szefa w powiecie. Bogdan Romaniuk przejmuje stery

    Policjanci uratowali mężczyznę przed wychłodzeniem w Brzostowej Górze

    Blisko 3,5 kg narkotyków na terenie gminy Kolbuszowa. 27-latek trafił do aresztu

    W piątek (06.02) Niepubliczne Przedszkole Językowe Happy Kids w Kolbuszowej świętowało Dzień Babci i Dziadka. Wydarzenie odbyło się w sali głównej Miejskiego Domu Kultury, która tego dnia pękała w szwach.

    Góralskie święto Babci i Dziadka w „Happy Kids”. Sala MDK w Kolbuszowej wypełniona po brzegi

    Skomentuj

    Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

    Dołącz do naszej grupy
    Nasza Kolbuszowa
    Subskrybuj nasz YouTube
    https://youtu.be/e3g81j_bXG0?si=QrXiUi3ycX17CWIc
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności

    Wpisz powyżej i naciśnij Enter aby wyszukać. Naciśnij Esc aby anulować.