Ostatnie zapisy na półkolonie w Kolbuszowej. „Mnóstwo atrakcji”

Ostatnie zapisy na półkolonie w Kolbuszowej. "Mnóstwo atrakcji"

Zachęcamy do zapisów „last minute” na półkolonie w Kolbuszowej. W programie wiele atrakcji. Sprawią one, że wakacje Waszych dzieci będą pełne przygód i zabawy. Czasu jest niewiele, dlatego nie zwlekajcie.

Dlaczego te półkolonie?

Przede wszystkim ze względy na wycieczkę do Miasta Przygód Mandoria, która odbędzie się 21 lipca. To tematyczny park rozrywki, który przeniesie dzieci w świat fantazji i niezapomnianych doświadczeń.

Wyjazd planuje się na godz. 6, a powrót około godz. 20. Podczas wycieczki dzieci odkryją różnorodne atrakcje i spędzą czas w fantastycznym otoczeniu.
Ostatnie zapisy na półkolonie w Kolbuszowej. "Mnóstwo atrakcji"

Oprócz tego, na naszych półkoloniach czeka wiele innych zajęć i warsztatów. Dla miłośników kuchni przygotowaliśmy warsztaty robienia pizzy w Pizzerii Klan. Dzieci będą miały okazję nauczyć się tajników przygotowywania pysznych włoskich specjałów.

Dla młodych pasjonatów fotografii będą warsztaty, podczas których dowiedzą się, jak tworzyć niezapomniane kadry i wykorzystać potencjał swojego aparatu. To okazja, aby rozwijać swoje umiejętności artystyczne i spojrzeć na świat przez obiektyw.

Będzie mnóstwo zabaw językowych, które pozwolą dzieciom rozwijać umiejętności komunikacyjne i poznać fascynujące kultury Japonii i Afryki.

Wykwalifikowane kadry pedagogiczne zapewnią ciekawe i interaktywne zajęcia, które będą stanowiły niezapomniane przeżycie dla uczestników.

Na naszych półkoloniach zapewniamy również ubezpieczenie oraz pyszny catering w cenie. Ważne jest dla nas, aby dzieci czuły się bezpieczne i dobrze odżywione podczas całego pobytu.

Jeżeli chcecie dołączyć do naszej aktywnej grupy i zapewnić swojemu dziecku wyjątkowe wakacje, niezwłocznie skontaktujcie się z nami pod numerem telefonu 537 285 356. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na półkolonii, więc nie przegapcie tej okazji!
Nie czekajcie dłużej i zapiszcie swoje dziecko last minute na niezapomniane półkolonie w Kolbuszowej. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji: wycieczkę do Miasta Przygód Mandoria, warsztaty fotograficzne, zabawy językowe i wiele innych emocjonujących zajęć.

Niech te wakacje staną się dla Waszych dzieci niezapomnianą przygodą.

Więcej informacji tutaj.

Ostatnie zapisy na półkolonie w Kolbuszowej. "Mnóstwo atrakcji"

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.