Okradł chłopców na obozie sportowym

Okradł chłopców na obozie sportowym

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradł chłopców wypoczywających na obozie sportowym przy ulicy Wolskiej. Zabrał im buty, ukradł też rower.

Do zdarzenia doszło na obozie sportowym w budynku Fundacji na rzecz Kultury Fizycznej i Sportu przy ulicy Wolskiej w Kolbuszowej.
Jak ustalili policjanci, sprawca skradł stamtąd dwie pary butów. Zabrał też rower o wartości ponad 2 tysięcy złotych, który stał przed budynkiem.

Gość hotelowy

W trakcie wykonywanych czynności mundurowi ustalili, że jedna ze skradzionych par butów znajdowała się w pokoju, wynajmowanym przez innego z gości hotelowych. Funkcjonariusze z pomocą monitoringu szybko ustalili personalia tego mężczyzny i sprawdzili rejon przy budynku.

Pomiędzy zaparkowanymi samochodami policjanci zauważyli chowającego się mężczyznę. Odpowiadał on rysopisowi z nagrania. Poza tym miał założone skradzione wcześniej buty. Złodziejem był 25-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego.
Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący kradzieży Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Odzyskane przedmioty wróciły do swych właścicieli.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.