Oko w oko ze Zbigniewem Chmielowcem. Część II – inwestycje drogowe [FILM]
W tej części wywiadu pytamy posła Zbigniewa Chmielowca o inwestycje drogowe, w tym o  drogę krajową nr 9, mający ją zastąpić trakt szybkiego ruchu Radom-Rzeszów i planowany zjazd z autostrady A4. Z posłem rozmawia Paweł Galek, dziennikarz Super Nowości.  

W następnym odcinku porozmawiamy ze Zbigniewem Chmielowcem o straży pożarnej.

2 Komentarze

  1. No już dajcie spokój z tą reklamą PiSu. Pokazali jacy są moralni, pracowici, jak pracują „dla idei”, jak nie kradną i jak w ministerstwie sprawiedliwości nie urządza się na skalę przemysłową łamania 8. przykazania. Mi to starczyło by zmienić o nich opinię. Nie ma na Podkarpaciu takich, którzy chcieliby dla odmiany kraść, obsadzać stołki swoimi i dawać fałszywe świadectwo przeciw bliźniemu, ale też by im nie wyszło?

    • Nadal na jedynce wystawili Kuchcińskiego oskarżanego o seks z dzieckiem przez agenta CBŚ. Dziwna sytuacja, tym bardziej, że pedofilia jest już nawet w KK od jakiegoś czasu ścigana. Podwójna moralność tej partii przeraża, bowiem jeśli nawet oskarżenia nie są prawdziwe, to tak czy inaczej oskarżanych o to osób nie powinno być w sejmie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.