Oko w oko z Tomaszem Buczkiem – sprawy lokalne i nie tylko [FILM]
Tym razem bohaterem naszego wywiadu jest Tomasz Buczek, przedsiębiorca z Kolbuszowej Górnej, lider Ruchu Narodowego na Podkarpaciu, i „dwójka” na rzeszowsko-tarnobrzeskiej liście komitetu Konfederacja Wolność i Niepodległość w zbliżających się wyborach do Sejmu.

Tym razem materiał publikujemy w całości. Nie tniemy go na odcinki, jak to miało miejsce w przypadku wywiadu z posłem PiS i kandydatem tej partii do Sejmu, Zbigniewem Chmielowcem.

Tomasz Buczek mówi m.in. o powodach, dla których zdecydował się kandydować na posła. Pytamy się go również o zakorkowaną Kolbuszową, tanią siłę roboczą zza wschodniej granicy, i czy właściciele pożydowskich kamienic mają się czego bać. Na koniec nasz gość odpowiada na Wasze pytania.
Z człowiekiem, który swojego czasu postawił się lokalnemu układowi, w malowniczej scenerii stadionu przy ulicy Wolskiej, rozmawia Paweł Galek, dziennikarz Super Nowości.

1 Komentarz

  1. Wszystko super ale jeszcze raz jego żołnierz powiesi jego plakat na klepsydrze poleca wszystkie plakaty i o ile konfederacja spoko to na złość zagłosuje na PiS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.