Odnieś sukces z Medical School

Czujesz że zawaliłeś maturę?

Głowa do góry! Szkoła policealna daje wyjątkową możliwość zdobycia kwalifikacji bez konieczności posiadania matury. Nawet jeśli wciąż myślisz o studiowaniu, pójście do szkoły policealnej nie przekreśli twoich planów – możesz podjąć naukę i jednocześnie przygotowywać się do matury za rok, a w tym czasie masz już pewne kwalifikacje w ręce.

Dlaczego branża stomatologiczna?

Liczba nowych gabinetów stomatologicznych rośnie w każdym mieście, jak grzyby po deszczu. Każdy lekarz dentysta potrzebuje do swojego gabinetu asystentki stomatologicznej. W każdej szkole musi być otwarty gabinet higienistki stomatologicznej.

Jak twierdzi lekarz dentysta Adam Trzaskowski, przyszłość w branży stomatologicznej należy do asystentek i higienistek stomatologicznych.

Kim jest higienistka stomatologiczna?

Higienistka stomatologiczna to wykwalifikowany średni personel stomatologiczny. Posiada uprawnienia do samodzielnego przeprowadzania zabiegów w gabinecie dentystycznym, może również prowadzić własną działalność gospodarczą.

Nowy zawód w 1 rok

Asystentka stomatologiczna jest zawodem, który można uzyskać w ekspresowym tempie. Już po roku można mieć dyplom, który zapewni dobrze płatną pracę. Asystentka stomatologiczna znajdzie zatrudnienie w każdym gabinecie dentystycznym.

A może własna działalność gospodarcza?

Jeśli chcesz być swoim szefem, wybierz zawód higienistka stomatologiczna i otwórz własny gabinet. Możesz samodzielnie wykonywać zabiegi, jak i zatrudniać do pracy inne higienistki. Wybór należy do ciebie.  Sukces jest w zasięgu ręki. Zapotrzebowanie na rynku będzie zawsze, bez względu na koniunkturę gospodarczą.

Dlaczego MedicalSchool?

Placówka MedicalSchool jest jedyną szkołą w Twoim mieście, która daje możliwość zdobycia zawodu asystentki i higienistki stomatologicznej całkowicie za darmo. Nauka i egzaminy są bezpłatne! Kształcenie odbywa się w trybie weekendowym. A co najważniejsze, wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej. Szkoła nie wymaga matury!

MedicalSchool posiada profesjonalnie wyposażone pracownie stomatologiczne, w których przyszłe asystentki i higienistki zdobywają swoje kwalifikacje. Dzięki współpracy z wieloma gabinetami dentystycznymi uczennice szkoły korzystają z praktycznej nauki zawodu – często kończy się to zatrudnieniem na etacie asystentki lub higienistki stomatologicznej.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.medyk.net.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.