Odnaleziono ciało młodego mieszkańca Woli Raniżowskiej, który ratując kolegę utonął w Jeziorze Tarnobrzeskim
Po dwóch tygodniach poszukiwań specjalna płetwonurków odnalazła ciało 22-letniego mieszkańca Woli Raniżowskiej, który ratując życie swojego kolegi, utonął w Jeziorze Tarnobrzeskim. Jego zwłoki znajdowały się na głębokości około 40 metrów.

Do tragedii doszło 16 czerwca ok. godz. 15. Z ustaleń policji wynika, że młody mężczyzna, wspólnie z trzema kolegami i koleżanką (20-23 l.) pływali rowerkiem po jeziorze. Nagle jeden z uczestników wyprawy, podczas zmiany miejsca, poślizgnął się i wpadł do wody. Na ratunek do wody wskoczyło trzech mężczyzn, którzy pomogli mu z powrotem wrócić na rower. Jeden z nich jednak zniknął pod wodą.

Natychmiast podjęto akcję poszukiwawczą,. Młodzi ludzie, którzy pływali na rowerku wodnym, zostali otoczeni opieką psychologów. Badanie wykazało, że dwóch z nich spożywało wcześniej alkohol.
Więcej o tym tragicznym zdarzeniu można przeczytać TUTAJ.

Poszukiwania ciała 22-latka trwały kilkanaście dni. Akcję prowadzili policjanci i płetwonurkowie ze straży pożarnej w Przemyślu i Rzeszowie. Od kilku dni w poszukiwania zaangażowani byli płetwonurkowie z Katowic. W niedzielę (30.06) po godz. 15, czyli równe dwa tygodnie od tragedii, grupa specjalna płetwonurków, odnalazła zwłoki mieszkańca Woli Raniżowskiej i wydobyła je na powierzchnię.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.