Od jutra restauracja „Pod Palmami” znowu otwarta dla gości

Darmowy posiłek z Klubu Pod Palmami dla wszystkich oddziałów szpitala

Drodzy Goście, mamy dla Was dobrą wiadomość. Już jutro, po dwóch miesiącach przerwy związanej z zagrożeniem epidemicznym nasza restauracja znowu będzie otwarta!

Aktualnie dostosowujemy się do  zaleceń ministra zdrowia i standardów higienicznych, które gwarantują Wam pełne bezpieczeństwo – tak byśmy byli gotowi na przyjęcie naszych Gości już 18 maja. Bardzo prosimy wszystkich o wyrozumiałość i zachowanie wdrożonych przez nas zasad bezpieczeństwa.

Stawiamy stacje do dezynfekcji dla pracowników, dla gości i przy toaletach. Sala restauracyjna, do której zdążyliśmy się przyzwyczaić, zmieni się. Stoliki rozstawimy co dwa metry – tak, aby po każdym gościu można było je spokojnie odkazić. Co kwadrans odkażane będą także powierzchnie wspólne: klamki i blaty. Przy jednym stoliku (loży) usiąść może rodzina, osoby żyjące razem lub pojedyncza osoba. Wierzymy, że nasi goście zachowają się odpowiedzialnie i będą dbać o higienę.
Stworzyliśmy menu na kolejne dwa tygodnie. Zawsze świeże i smaczne zestawy dnia przypadły Wam do gustu, dlatego taka forma obiadów będzie kontynuowana. Serdecznie zapraszamy!

Restauracja „Pod Palmami”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.