Nieszczęście na kolbuszowskim Rynku. Wjechał w wózek z dzieckiem

Nieszczęście na kolbuszowskim Rynku. Wjechał w wózek z dzieckiem

Dziś około godziny 16 na Placu Wolności (Rynek) w Kolbuszowej doszło do nieszczęścia. Jak relacjonują świadkowie, osobowy opel wjechał w wózek z niemowlęciem, który prowadziła jego mama. Kobieta przechodziła z dwójką dzieci właśnie przez przejście dla pieszych. W wyniku uderzenia maluszek wypadł z wózka na ulicę i doznał obrażeń ciała.

Ośmiomiesięczna dziewczynka trafiła do szpitala, najprawdopodobniej poza Kolbuszową, gdyż w naszym mieście nie ma już pediatrii. 31-letnia kobieta i jej drugie dziecko, które przechodziło przez jezdnię, nie odnieśli obrażeń. Kierowca opla, 23-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, był trzeźwy.
Informację tę potwierdza Jolanta Skubisz Tęcza, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej: Takie zdarzenia miało miejsce, natomiast jeszcze nie znam jego szczegółów – zastrzega pani rzecznik. – Wiem tylko, że doszło do potrącenia małego dziecka. Zostało ono przetransportowane do szpitala. Na miejscu pracują policjanci. Więcej informacji na ten temat podamy później.  

Aktualizacja – 14 marca 2020 r.

Dziewczynka przebywa w szpitalu na obserwacji  w stanie nie zagrażającym jej życiu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.