Nie żyje Stanisława Barnaś. Uczyła geografii w szkole w Majdanie Królewskim

Zmarł były wikariusz parafii w Majdanie Królewskim

Szkoła Podstawowa w Majdanie Królewskim poinformowała dziś o śmierci wieloletniej swej nauczycielki, Stanisławy Barnaś. Dwa tygodnie temu pożegnaliśmy innego majdańskiego pedagoga, Czesława Nowaka.
Śp. Stanisława Barnaś przez dekady była nauczycielką geografii i wychowawczynią pokoleń. Opiekowała się też szkolnymi drużynami zuchów i harcerzy. Od wielu lat przebywała na emeryturze.

– Była lubianą i pracowitą nauczycielką, oddaną pracy z dziećmi i młodzieżą. Cała społeczność szkolna składa wyrazy współczucia Rodzinie Pani Stanisławy – przekazała dziś na swojej stronie Szkoła Podstawowa w Majdanie Królewskim.

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu zmarł inny wieloletni nauczyciel tej placówki, Czesław Nowak. Uczył matematyki, a także był dyrektorem szkoły. Jego pogrzeb odbył się się w piątek (20.01) w kościele pw. Św. Bartłomieja w Majdanie Królewskim.
Nie żyje Czesław Nowak – legendarny nauczyciel z Majdanu Królewskiego

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.