Nie możesz odbyć kwarantanny w domu? Zgłoś się do Fundacji przy stadionie

Urząd Miejski informuje, że wskazanym ośrodkiem na terenie gminy Kolbuszowa do odbycia kwarantanny dla osób, które nie mogą tego zrobić we własnym zakresie, jest dom wycieczkowy Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu. Usługa jest odpłatna.

Kontaktować się w tej sprawie należy z Grzegorzem Romaniukiem, prezesem Fundacji, który, co ciekawe, sam niedawno przechodził kwarantannę. Jego nr tel. to 606-266-377.
Przypominamy, że od 15 marca wszyscy wracający do Polski muszą przejść obowiązkową dwutygodniową kwarantannę. Za nieprzestrzeganie tego przepisu grozi grzywna do 5 000 złotych.
Jak do tej pory w naszym kraju odnotowano 378 potwierdzonych przypadków koronawirusa, z czego na Podkarpaciu 17. Sześć osób, niestety zmarło. Pod nadzorem epidemiologicznym w naszym województwie jest 5 019 osób, 4 472 poddano kwarantannie domowej. W powiecie kolbuszowskim jak dotąd nie odnotowano żadnego potwierdzonego przypadku zarażenia koronawirusem.

2 Komentarze

  1. Bardzo dobra opcja tymbardziej że gdzies czytałam jak jeden pan wrócił z zagranicy i mieszkał w domku działkowym bo bał sie o zdrowie żony i małych dzieci. Odpłatnie musi być po znajdą się tacy co będą żerować na tym i jeszcze grymasili by że jedzenie złe itp. Nie pasuje komuś nie musi korzystać. Jak mają dobre wifi to można brać zapasy i laptopa i jakoś to można przesiedzieć w cieple z dostępem do jedzenia – mają tam kuchnie i nawet bar – telefon i mogą pewnie pod drzwi dostarczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.