Nazywam się Mateusz Materla. Życie to dar – poznaj historię kolbuszowianina

Mateusz Materla, 29-letni mieszkaniec Kolbuszowej, 7 lat temu cudem przeżył ciężki wypadek samochodowy. Po wybudzeniu się ze śpiączki nie mógł chodzić. Nie poddał się.

W miesiącach walki udało mu się ponownie stanąć na nogi. Mateusz postanowił podzielić się swoją historią w materiale wideo. Jego historia, która jest świadectwem i mocno motywuje do życia.

– „Stary” Mateusz umarł w wieku 22 lat, 27 listopada 2010 roku. Ale gdzieś pod koniec stycznia 2011 roku urodziłem się „nowy” silniejszy. Widocznie mam coś jeszcze na tym świecie do zrobienia – wspomina. – Pamiętam jak bardzo ciężko było na początku. Ale jeszcze nigdy się tak nie cieszyłem z tego, że żyje jak teraz. Życie to najcenniejszy dar jaki otrzymałeś i to całkiem za darmo… Doceń je.
– Chciałbym żebyś po obejrzeniu tego filmiku uwierzył w swoje możliwości, pokonał swoje słabości i się nigdy nie poddawał, nawet jak wydaje Ci się, że jesteś w beznadziejnej sytuacji, bo tak naprawdę ograniczenia są tylko w Twojej głowie – dodaje. – Ja się nie poddałem.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.