Narkotyki trzymał w portfelu. Wpadł podczas legitymowania przez policję
Do trzech lat więzienia grozi 24-letniemu mieszkańcowi gminy Raniżów, przy którym policjanci znaleźli substancje psychoaktywne. Wpadł w rejonie kolbuszowskiego dworca.

Do zdarzenia doszło w piątek (12.04) około godziny 1 w nocy. Patrolujący miasto policjanci zauważyli idącego w kierunku dworca mężczyznę, który na ich widok przyspieszył kroku i szybko wsiadł do zaparkowanego peugeota. Zachowanie to na tyle zaciekawiło mundurowych, że  postanowili go wylegitymować. Zachowywał się nerwowo twierdząc, że nie ma dokumentów. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze zauważyli w jego portfelu woreczek strunowy.
Na miejsce przyjechał funkcjonariusz z wydziału kryminalnego, który razem z policjantami przeszukał 24-letniego mieszkańca gminy Raniżów oraz jego samochód. Mundurowi znaleźli dwa kolejne woreczki strunowe z substancją koloru białego i brązowego. Badanie przy użyciu narkotestera potwierdziło w nich obecność substancji zabronionych. W sprawie tej trwają dalsze czynności.

2 Komentarze

  1. Jeśli to policja z Kolbuszowej to dziwię się bardzo bo pod nosem mają miejsce w którym są narkotyki i nielegalny alkohol i nic nie robią….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.