Możemy wspólnie sprezentować dzieciom ze szkoły specjalnej piękny plac zabaw
O tragicznych warunkach lokalowych w Zespole Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej napisaliśmy już bardzo dużo. Przypomnijmy więc może tylko, że w placówce tej jest ciasno, nie ma tam sali gimnastycznej, szatni i zaplecza socjalnego. Dzieci niepełnosprawne, które potrzebują wyjątkowych warunków i dużej przestrzeni, mają tego jak na lekarstwo.

Dyrekcja, nauczyciele i rodzicie uczniów od lat apelują do radnych miejskich o jej rozbudowę. Odpowiedź zawsze jest taka ta sama: brak pieniędzy. W ostatnim czasie szkoła specjalna została zgłoszona do konkursu Nivea, gdzie do wygrania jest budowa sensorycznego placu zabaw, czyli takiego, który będzie rozwijał zmysły dzieci. Obiekt ten może powstać w Kolbuszowej Dolnej.
Potrzebna jest jednak nasza pomoc.  Trzeba tylko wejść na TĘ STRONĘ, zarejestrować się i zagłosować. Głos oddaje się poprzez dwa kliknięcia w przycisk „głosuj” – pierwsze to akceptacja regulaminu i informacja do jakiej grupy wiekowej się przynależy, drugie to głosowanie. Głosować można codziennie do 20 czerwca. Pomóżmy dzieciom z Kolbuszowej Dolnej cieszyć się pięknym placem zabaw.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.