Mateusz nie zapomina skąd pochodzi [WIDEO]

Nie chcą u siebie "stranieri" w swoich klubach

Przed nami kolejna edycja Footballowej Kolbuszowej. To impreza, którą w rodzinnym miasteczku organizuje Mateusz Cetnarski, reprezentant Polski w piłce nożnej.

Mateusz obecnie jest zawodnikiem Cracovii Kraków. W jej barwach rozegrał właśnie sezon życia (13 goli, 12 asyst i historyczny awans do Ligi Europejskiej).
W organizacji  Footballowej Kolbuszowej „Cetnarowi” tradycyjnie pomagają kolbuszowskie organizacje: Fundacja „Serce”, Urząd Miejski, klub sportowy Kolbuszowianka, Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, a także zarządy osiedli numer 1, 2 i 3. Jaki program?

W niedzielę o godzinie 11 na stadionie przy ulicy Wolskiej odbędzie się finał turnieju piłki nożnej chłopców i dziewcząt w wieku od 7 do 19 lat. Trzy godziny później na murawę wyruszą mali uczestnicy Olimpiady Przedszkolaków. W międzyczasie odbywać się będzie piknik sportowo-rekreacyjny dla całych rodzin. Uwaga, przewidziane są atrakcyjne nagrody.

O godzinie 15 odbędzie się turniej z udziałem gwiazd polskiego futbolu, sponsorów i muzyków. Na boisku pojawią się również byli i obecni piłkarze Kolbuszowianki.

Na godzinę 18, także na stadionie przy ulicy Wolskiej, zaplanowano koncerty. Na scenie zaprezentują się zaprzyjaźnieni z Mateuszem Cetnarskim artyści, czyli: O.S.T.R. & DJ Haem, Vavamuffin, Wu-Hae, Green, Pablopavo i Ludziki. Wstęp jest wolny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.