Martyna Jakubowicz w Kolbuszowej [WIDEO]

Martyna Jakubowicz w Kolbuszowej [WIDEO]

Legenda polskiej muzyki, Martyna Jakubowicz, wystąpiła w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej. Zaśpiewała też swój największy przebój – „W domach z betonu”.

Martyna Jakubowicz jest obdarzona charyzmą i charakterystycznym głosem. W swych nastrojowych balladach łączy folk, bluesa i rock.
Nieprzerwanie od 40 lat koncertuje i wydaje płyty. Jest mistrzynią tworzenia nastroju. Jej koncerty zwyczajowo kończą się owacjami na stojąco, zaś publiczność nie chce pozwolić jej zejść ze sceny.

Na swoim koncie ma aż piętnaście albumów.  Od początku swojej kariery współpracuje z wybitnymi osobowościami polskiej sceny. Aktualnie Martyna Jakubowicz koncertuje ze znakomitym basistką Mieczysławem Jureckim (ex Budka Suflera).

I właśnie on towarzyszył artystce na scenie podczas wczorajszego koncerty w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej.  Wydarzenie odbyło się w ramach Krokodyl Blues Jazz Festiwal. Mimo, ze koncert był biletowany, publiczność dopisała.

W repertuarze jaki zaprezentowała, można było usłyszeć zarówno utwory z nowych albumów, jak i najbardziej znane przeboje. Jeden z nich, „W domach z betonu”, uwieczniła nasza Czytelniczka.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.