Majdański GOK zaprasza najmłodszych na zabawę andrzejkową pełną atrakcji

W sobotę (23.11) w Gminnym Ośrodku Kultury w Majdanie Królewskim odbędzie się zabawa andrzejkowa dla najmłodszych. Początek imprezy o godzinie 15. Wstęp jest wolny. 

Zapewniamy wiele atrakcji: andrzejkowe konkursy, zabawy ruchowe, wróżby, malowanie twarzy i słodki bufet. Serdecznie wszystkich zapraszamy – wylicza Renata Bebło, instruktor majdańskiego GOK.

Przygotowania do Andrzejek w majdańskim GOK.

Przygotowania do Andrzejek w majdańskim GOK.

Opublikowany przez Kolbuszowa.lokalnie24.com Piątek, 22 listopada 2019
Dla Antosi Woźniak

Cały dochód z imprezy trafi na rzecz Antosi Woźniak, która od urodzenia cierpi na porażenie mózgowe. Obecnie dziewczynka jest zagranicą, gdzie ma przejść operację. W związku z tym w dalszym ciągu będzie potrzebować funduszy na dalszą rehabilitację. – Znamy doskonale jej sytuację, bo niejednokrotnie organizowaliśmy różne akcje na rzecz Antosi – zaznacza Renata Bebło. – Również w ten sobotni wieczór chcemy ją wesprzeć. Jest ku temu świetna okazja, bo dzieci bardzo chętnie korzystają z bufetu, który będzie płatny. My również przygotowujemy się do tego dosyć mocno, bo razem z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich pieczemy ciasteczka z wróżbami i inne pyszności. Będzie więc z czego wybierać.

Bufet na majdańskie Andrzejki prezentuje się pysznie.

Następnego dnia, w niedzielę (24.11) o godzinie 18 w kościele parafialnym p.w. Św. Bartłomieja w Majdanie Królewskim odbędzie się spektakl muzyczny z okazji uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, podczas którego także przeprowadzona zostanie akcja na rzecz Antosi.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.