Łzy, Łysa Góra i TFM zapraszają na Dni Kolbuszowej [WIDEO]

Łzy, Łysa Góra i TFM zapraszają na Dni Kolbuszowej - zdjęcie główne.

Dosłownie za kilka godzin rozpoczną się Dni Kolbuszowej. Na to wydarzenie zapraszają Łzy, Łysa Góra i TFM – czyli formacje, które dziś i jutro zobaczymy na scenie obok pływalni krytej.

Sobota, czyli pierwszy z Dni Kolbuszowej będzie poświęcony muzyce hip-hop. Stąd na plenerowej scenie prezentować się będą głównie raperzy i didżeje, a wśród nich gwiazdy.

Łzy, Łysa Góra i TFM

O godz. 19 wystąpi Kartky, a po nim – Therapia, TFM i i Sarius. Na koniec odbędzie się dyskoteka pod gołym niebem z DJ Duckiem.

W niedzielę z recitalem wystąpi Natalia Kubiś-Mroszczyk, a po niej – Paweł Steczkowski wraz z kapelą lasowiacką i ludową grupą śpiewaczą.

O godz. 19 dużą dawkę energii zapewni Łysa Góra – formacja metalowo-folkowa z grającą na wiolonczeli Klaudią Federyszyn z Kolbuszowej.

O godz. 20.20 na scenie pojawi się inna uzdolniona kolbuszowianka, Sabina Nycek, która zaśpiewa przy akompaniamencie Orkiestry Dętej Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej.

Nasz patronat

Godzinę później rozpocznie się koncert zespołu Łzy z Sarą Chmiel na wokalu. Pewną nowością będzie zlot food trucków. Będzie też wesołe miasteczko, jakiego jeszcze tu nie było.

Nam miło poinformować, że patronem tego wydarzenia jest portal kolbuszowalokalnie.pl.

Zobacz wideo

Plakat Dni Kolbuszowej

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.