Kręcili bożonarodzeniowy klip na kolbuszowskim Rynku [WIDEO]

Dziś (14.12) około godziny 16 na kolbuszowskim Rynku Jarek Mazur, nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej nr 1, kręcił świąteczny klip. W roli głównej wystąpiły jego uczennice.

Nagraliśmy już dźwięk, jeszcze tylko trochę pracy i spróbujemy do tego stworzyć jakiś film – napisał kilka dni temu na Facebooku Jarek Mazur. – Może w sobotę wieczorem ktoś zechce nam potowarzyszyć na kolbuszowskim Rynku? Fajnie by było, gdyby „przypadkowi” przechodnie zaśpiewali razem z nami.
Niestety, prócz Jarka Mazura, jego uczennic i jednego z rodziców, nikogo na Rynku nie zastaliśmy. Dziewczyny zaśpiewały jedną z klasycznych polskich kolęd. Nie możemy jednak zdradzić, o jaką pieśń chodzi. Poznamy ją dzień przed Wigilią, w poniedziałek (23.12), o godzinie 20, bo właśnie wtedy na YouTube pojawi się tradycyjny jedynkowy klip z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
2 Komentarze

  1. Dziękujemy za artykuł i film :-). Chciałbym dodać, że na rynku było dwoje Rodziców oraz Karol Wesołowski, który przybył ze wsparciem duchowym oraz torbą cukierków. Anna Kwas pomagała w trakcie nagrań w Skansenie a potem opiekowała się podkładami audio na rynku. Dziękujemy!
    Bardzo dziękujemy również dyrekcji i pracownikom Muzeum Kultury Ludowej za udostępnienie wnętrz i życzliwość podczas nagrań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.