Koronawirus w powiecie kolbuszowskim

Uwaga! Oszuści wykorzystują epidemię koronawirusa! Oferują "cudowne leki"

Dziś (25.04) dowiedzieliśmy się o pierwszych potwierdzonych przypadkach zarażenia koronawirusem w powiecie kolbuszowskim. Dotyczy to dwóch kobiet „w sile wieku”.
Panie poddane są izolacji. Z naszych informacji wynika, że obie pracują jako pielęgniarki w Szpitalu Powiatowym w Nowej Dębie. Łącznie w lecznicy zakażenie wirusem wykryto dziś u 21 osób, w tym: 9 pacjentów,  3 lekarzy, 6 pielęgniarek, 2 opiekunek i osobie z personelu towarzyszącego.

Dyrekcja nowodębskiego szpitala poinformowała o wstrzymaniu przyjmowania pacjentów i zamknięciu Izby Przyjęć, Laboratorium Analitycznego i oddziałów: chorób wewnętrznych z pododdziałem chorób płuc, chirurgii ogólnej, ginekologiczno-położniczego oraz diagnostyki obrazowej (RTG, USG, TK).

23 przypadki koronawirusa w Szpitalu Powiatowym w Nowej Dębie.

Opublikowany przez TVP3 Rzeszów Sobota, 25 kwietnia 2020
Z najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia wynika, że zakażonych koronawirusem w Polsce jest 11 273 osoby, z których 524 zmarły, W powiecie kolbuszowskim Covid-19 wykryto u dwóch kobiet, nikt nie znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym, 81 osób objętych jest kwarantanną.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.