Konkurs w szkole ACCENT. Wygraj zniżkę na kurs

Konkurs w szkole ACCENT. Wygraj zniżkę na kurs

Szkoła języków obcych ACCENT zaprasza wszystkich ósmoklasistów do udziału w konkursie. Do wygrania jest zniżka na kurs języka angielskiego.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przedstawić w języku angielskim zalety znajomości tej mowy. Trzeba też napisać, jak można wykorzystać ten język w życiu zawodowym czy też prywatnym. A wszystko to w pięćdziesięciu znakach. Odpowiedź ślemy na maila: szkolajezykowaccent@gmail.com.

Kurs ósmoklasisty

Nagrodzone trzy osoby. Konkurs obowiązuje do 3 września 2021 roku, do godziny 12.00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na oficjalnej stronie na Facebooku trzy dni później.

Wygrają najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi. O tym, kto dokładnie, zdecyduje specjalnie wyznaczona w tym celu komisję. Regulamin konkursu: https://bit.ly/konkursaccent.

Do wygrania są zniżki na kurs ósmoklasisty. Zajęcia te idealnie przygotują każdego ucznia do egzaminu z języka angielskiego. Kursy odbywać się będą w Kolbuszowej, przy ulicy Obrońców Pokoju 7. Nie czekaj, zadzwoń pod nr tel. 571-528-231. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się już dziś.

Szkoła ACCENT kształci wykorzystując podręczniki (tylko dla szkół językowych) wraz z nowoczesnym oprogramowaniem. Dzięki temu trwale zapamiętasz słowa i wyrażenia, przełamiesz barierę w mówieniu, poprawisz płynność wypowiedzi. Zajęcia prowadzą przyjaźni i doświadczeni lektorzy.

Na kursantów czekają sale multimedialne wraz z interaktywną podłogą do nauki języka angielskiego FUNFLOOR, dzięki czemu dzieci angażują wszystkie zmysły: wzrok, słuch, dotyk i mowę.

Konkurs w szkole ACCENT. Wygraj zniżkę na kurs

W ofercie szkoły są także zajęcia z języka hiszpańskiego i francuskiego. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online; dwa razy lub raz w tygodniu. Zajęcia organizowane są zarówno dla dzieci, jak i młodzieży i dorosłych.

Promocje i bonusy

Szkoła ACCENT jest akredytowanym centrum nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat metodą Teddy Eddie z wyłączną licencją na teren miasta i gminy Kolbuszowa.

Placówka cały czas prowadzi zapisy na rok szkolny 2021/2022 i zaprasza do skorzystania z promocji. Oferowane bonusy:

  • rodzinna: 5% zniżki dla drugiego członka rodziny zapisanego na kurs w danym semestrze,
  • dla studentów: 5%,
  • przy płatności za rok z góry: 7%.

Szkoła ACCENT przygotowała specjalną ofertę dla przyjaciół — zaproś znajomego i odbierz 50 zł. Aby uzyskać rabat, przyjaciel musi zapisać się na kurs języka angielskiego. Podczas zapisu do szkoły musi podać twoje dane. Zgłosić się osobiście w sekretariacie szkoły. Ważnym warunkiem jest 100% płatność za wybrany kurs.

Zniżki ogólne

  • pakiet stały klient – osoby kontynuujące naukę – 50 zł od wartości każdego kursu,
  • pakiet poliglota – osoby uczęszczające na dwa kursy równocześnie – 100 zł od wartości każdego kursu,
  • rabat dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny,
  • pakiet rodzinny – dwie osoby lub więcej z tej samej rodziny np. rodzeństwo, małżeństwo itp. – 50 zł od wartości każdego kursu.

Uwaga, zniżki nie łączą się.

Więcej informacji na stronie www.szkolaaccent.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.