Kolbuszowianin najlepszym lekarzem-specjalistą na Podkarpaciu
Zakończył się właśnie plebiscyt na najlepszych lekarzy Podkarpacia „Eskulap 2017” . Jest to konkurs wyjątkowy, bo medyków wybierają sami pacjenci. W sumie oddano 17 tys. głosów. W jednej z trzech kategorii – lekarz specjalista – wygrał kolbuszowianin, lek. med. Łukasz Futyma, urolog, pracujący: w NZOZ ESS MED w Kolbuszowej, w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie na Oddziale Urologii, oraz w Centrum Medycznym MEDYK w Rzeszowie.
– Chciałbym wyrazić ogromne zaskoczenie nominacją do tak prestiżowej nagrody, jaką jest Plebiscyt Eskulap – komentował swój tryumf doktor Futyma. – Czuję wielką radość i zadowolenie, że moja dotychczasowa praca jako lekarza urologa została zauważona i doceniona. Ta nagroda jest dla mnie ważna co najmniej z dwóch powodów: po pierwsze, to nagroda pacjentów, a więc dla każdego lekarza nagroda najważniejsza, po drugie, takie wyróżnienie daje motywację do dalszej pracy.
Łukasz Futyma jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W swojej pracy zawodowej szczególnie ukierunkowany jest na urologię czynnościową. Zajmuje się leczeniem nietrzymania moczu oraz opieką nad pacjentami z neurogenną dysfunkcją dróg moczowych.
6 Komentarzy

  1. Mnie tez leczył gdy miałam kamienie.Gośc rewelacyjny.Złego słowa nie powiem.Pomocny,miły i konkretny.POLECAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.