KOLBUSZOWA. Przerwał Budce, stał się bohaterem Internetu [WIDEO]

KOLBUSZOWA. Przerwał Budce, stał się bohaterem Internetu [WIDEO]
Niespodziewanym hitem sobotniego (04.07) spotkania Borysa Budki, szefa Platformy Obywatelskiej, z kolbuszowianami, stało się „wystąpienie” pana Marka. Jako że rejestrowały to kamery, mieszkaniec Kolbuszowej Dolnej stał się bohaterem Internetu.

Borys Budka odwiedził Kolbuszową, by spotkać się z sympatykami PO w tym mieście i namawiać ich do głosowania na Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów. Niespodziewanie wystąpienie szefa PO na Rynku okrzykiem „Duda jest oszustem!” przerwał pan Marek z Kolbuszowej Dolnej.

Następnie mężczyzna „skupił się” na burmistrzu Janie Zubie, którego zwyzywał od bandytów i złodziei. – On kazał mnie zamknąć! Bez przerwy mnie atakują – skarżył się. – Wielokrotnie pisałem w tej sprawie do Prokuratury Krajowej. Mam na piśmie, że burmistrz mnie okradł i zasiłku mi nie wypłacił. Ja mam na to wyroki z Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. W tej chwili opiekuję się córką i matką, która ma 85 lat. A oni chcieli mnie zamknąć w zakładzie psychiatrycznym!

Borys Budka wysłuchał pana Marka i obiecał, że przekaże jego sprawę Zbigniewowi Ziobro, prokuratorowi generalnemu. Mieszkaniec opowiedział, że choć w pierwszej turze głosował na Andrzeja Dudę, to w drugiej najprawdopodobniej postawi na jego kontrkandydata z PO.
 

 

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.