KOLBUSZOWA. Obrzydliwe komentarze pod informacjami o śmierci księży

Ostatnie pożegnania tragicznie zmarłych piłkarzy

Wczoraj (17.09) napisaliśmy o śmierci dwóch kapłanów związanych z naszym powiatem. Zdecydowana większość komentarzy była stosowna, ale zdarzyły się też obrzydliwe. No, bo jak można nazwać sytuację, kiedy ktoś publicznie cieszy się ze śmierci drugiego człowieka?

Największe poruszenie wśród internautów wzbudziła informacja o śmierci pochodzącego z Cmolasu ks. Tomasza Blicharz. Miał zaledwie 39 lat. Jednym z powodów jego zgonu był koronawirus.

Wczoraj powiadomiliśmy również o tym, że odszedł  ks. Andrzej Klimek, wikariusz w parafii p.w. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej w latach 1977-83 , do dziś wspominany przez wiernych.
Wybraliśmy tylko dwa komentarze z Naszej Kolbuszowej.

12 Komentarzy

 1. Wstyd mi za takie osoby….
  Jestem zwiazana z Cmolasem od dziecka, od lat znałam i widywałam Tomka na uroczystościach w Sanktuarium. Wiec wiadomość o jego śmierci była dla mnie ogromnym szokiem…. Natomiast takie „szatany” które sie cieszą z ogromnej tragedii jaką jest śmierć drugiego człowieka niech pomyślą 2 razy nim coś napiszą…. Bo karma wraca i któregoś dnia śmierć przyjdzie do kogoś bliskiego tych osób a wtedy inny „diabeł” napisze cos takiego…..

 2. Skoro napisali takie komentarze to dlaczego ukrywają swoje prawdziwe dane. Skoro mają odwagę napisać to niech piszą pod prawdziwymi danymi. Tchórze! Wielka strata śmierć każdego człowieka bez znaczenia czy zwykły człowiek czy ksiądz. O zmarłych nie mówi się źle. Na „górze” są ludzie, którzy oceniają…

 3. Jeśli kogoś nie znasz to oceniać nie masz prawa. Wielu ludzi umiera i nikogo nie wywyższa się spośród wielu. Ludzie mają rzeczywiste problemy, mają dzieci i rodziny. Ksiądz to wysłannik Boga tak? To dlaczego Bóg go nie uzdrowi? Każdy jest równy i każda religia jest dobra pod warunkiem że się w nią wierzy

 4. Szczerze mówiąc dziwię się, że jest „oburzenie” na temat tych komentarzy. Przecież czarni sobie sami na te opinie pracowali latami. Ludzie już rzygają tym wszystkim, tymi aferami związanymi z czarnymi, chciwością na „piniądz”, pedofilią czarnych itp etc. Ja się temu nie dziwię w ogóle.

  • „czarny” to może być murzyn…!!! A nawet nie czarny tylko czarnoskóry!!!! Ksiądz to osoba duchowna. Ale przede wszystkim to czyjś syn, brat, wujek nie należy wrzucać wszystkich księży do jednego wora. Oczywiście są tacy co zbłądzili, (alkoholizm, pedofilia, dziecko na boku) ale w przypadku tego młodego księdza to ogromna strata, wspaniałego człowieka o wielkim sercu. Dlatego nie plujcie jadem zamknijcie usta i przemyślcie co niektórzy 5 razy nim coś napiszecie czy powiecie!!!

   • Czarny bo nosi tą żydowską czarną halatę,czarny bo na czarno ubrany,z daleka ich widać ,sami sobie zapracowali na pogardę ,inna sprawa że nie cieszylabym się nigdy że śmierci kogoś

 5. ludzie umieraja nikt nie pisze a jak jakis wikary, proboszcz to rozpisuja sie, sa trakimi samymi ludzmi jak my wszyscy a wszedzie musza trabic, co portal to zdjecia, kolbuszowa lokalnie, korso, nowiny i wiele innych.

 6. To był bardzo dobry, wesoly ksiądz, miał świetne kazania, wielu ludzi go znało i lubiło. Szkoda ze już odszedł.

  (a ci co tu swoje wypluwają, nie znaliście czlowieka, nie wpisujcie pod jego dobrym imieniem swoich politycznych farmazonów. Trochę szacunku, taktu i kultury).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.