KOLBUSZOWA. Jak działa Urząd Miejski w czasach pandemii? Nie jest idealnie

W czasie epidemii koronawirusa sporo emocji wzbudza działalność Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. Najwięcej skarg dotyczy załatwiania spraw za pośrednictwem Internetu. Do tematu na ostatniej sesji Rady Miejskiej odniósł się Krzysztof Matejek, sekretarz gminy.

Urząd Miejski  działa w sposób naturalny. Wprowadziliśmy jednak pewne ograniczenia. Petenci nie są wpuszczani do środka. Ich obsługa odbywa się w przedsionku. Działa kasa. Czynny jest również  oddział naszego urzędu przy ulicy Piekarskiej – mówił sekretarz Krzysztof Matejek.
Odniósł się on też do skarg dotyczących załatwiania spraw w magistracie za pośrednictwem Internetu. – Wszystkie wnioski kierowane do nas w ten sposób rozpatrywane w normalny sposób – przekonywał Matejek. – Działamy w nadzwyczajnym czasie. Niektóre referaty są mniej obciążone, inne bardziej.  W tych drugich mogą się pojawić drobne pomyłki. Staramy się je naprawiać. Czasem jest to błąd ludzki, czasem zawini system. Nie było jednak sytuacji, żeby jakakolwiek sprawa nie została załatwiona.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.