KOLBUSZOWA. Imponujący wynik matur w liceum. Wszyscy zdali

Wszyscy maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej zdali egzamin dojrzałości. Spośród rzeszowskich szkół tego typu, tylko dwa miały podobny rezultat.

Do egzaminu dojrzałości w kolbuszowskim LO przystąpiło 64 uczniów. Wszyscy oni mogą już wybierać wymarzone kierunki studiów, bowiem egzamin dojrzałości mają już za sobą.
W naszej szkole mamy różnych uczniów, bardziej i mniej zdolnych, jednak każdemu z nich udało się zdać maturę. Jest to zasługa przede wszystkim nich samych, ale również nauczycieli. Taki wynik egzaminów cieszy nas niezmiernie – podkreślała Małgorzata Gołębiowska, wicedyrektor liceum.

Nieco gorzej jest w innych szkołach średnich w powiecie kolbuszowskim. W Zespole Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni do matury przystąpiło 59 uczniów, z czego zdały 34 osoby, 25 się nie udało. Natomiast w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej do egzaminu dojrzałości podeszło 97 osób,  48 osób z nich zdało, a 49 czeka poprawka. Za wszystkich trzymamy kciuki!
1 Komentarz

  1. Ponad połowa oblała maturę. Dzisiejszą maturę, na której wystarczy mieć wiedzę na poziomie 30% by zdać, a człowiek ma praktycznie nieograniczony dostęp do materiałów. Czego by nie mówić-wstyd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.