Klub Bogacz… do wynajęcia. Czy to koniec imprez na Towarowej? [ZDJĘCIA]

Klub Bogacz... do wynajęcia. Czy to koniec imprez na Towarowej [ZDJĘCIA]

Na serwisie ogłoszeniowym Otodom znalazł się budynek, w którym funkcjonuje… kolbuszowski klub Bogacz. Do wynajęcia jest nieruchomość o powierzchni tysiąca metrów kwadratowych przy ulicy Towarowej 9. Cena – 29 000 zł.

Klub Bogacz powstał w 2002 roku i do dziś funkcjonuje z powodzeniem. Przez ostatnie dwie dekady zdobył markę jednego z najlepszych miejsc do zabawy nie tylko w naszym powiecie.
Cyklicznie odbywają się tam dyskoteki czy koncerty, które cieszą się sporą popularnością. Skąd tak wielkim zaskoczeniem jest ulokowanie obiektu, w którym funkcjonuje klub, na serwisie ogłoszeniowym

Właściciel lokalu w rozmowie z nami podkreśla, że żadna decyzja w tym temacie nie została jeszcze podjęta. Każdy scenariusz jest brany pod uwagę.

– Jak się trafi dobry dzierżawca, to będziemy się nad tym zastanawiać. Możliwe też, że nadal będziemy tam organizować imprezy. Jeśli tak, to będziemy musieli dokonać tam remontu, zmieniając nieco powierzchnię i charakter tego miejsca. Jest też taka opcja, że klub przeniesiemy się do innego lokalu. Na razie nie mamy jeszcze koncepcji. Cały czas myślimy, co zrobić – zastrzega właściciel klubu Bogacz.
Klub Bogacz... do wynajęcia. Czy to koniec imprez na Towarowej [ZDJĘCIA]

Klub Bogacz... do wynajęcia. Czy to koniec imprez na Towarowej [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: Otodom.pl

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.