Kilkukrotnie uderzył swoją żonę siekierą w głowę. Kobieta walczy o życie
W jednym z domów w Majdanie Królewskim podczas awantury 58-letni mężczyzna wielokrotnie uderzył siekierą w głowę swojej żony (57 l.). Kobieta z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Jej mąż został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania był pijany.
Do zdarzenia doszło we wtorek (23.01). – Ok. godz. 14 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiana Ratunkowego zadzwonił 58 letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski. Mężczyzna powiedział, że w trakcie awantury uderzył żonę kilkakrotnie siekierą – relacjonuje Jolanta Skubisz Tęcza, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. – Na miejsce pojechali policjanci i pogotowie ratunkowe. W chwili zatrzymania mężczyzna miał 3,18 promila alkoholu w organizmie.
Funkcjonariusze zabezpieczyli dowody, w tym siekierę, którą użył 58-latek. Jak ustalono, w rodzinie nie odnotowano wcześniej interwencji. W tej prowadzone sprawie są dalsze czynności.

3 Komentarze

  1. Nie było wczesniej interwencji, gdzieżby.Policja interweniuje zwykle gdy jest za póxno, prawo stoi po stronie oprawcy dopóki nie wydarzy się tragedia.

  2. Widzisz „mądra” Anno – policja do domu nie wejdzie, jeśli ktoś nie zgłosi, że jest źle. Głusi sąsiedzi, kobieta, która się na takie rzeczy godzi – to są powody. Prawo jest tutaj kalekie, ale nawet surowe prawo bez formalnego zgłoszenia nic nie poradzi.

    • Widzisz „madry(a)” oSpMK – kobieta sie na to nigdy nie godzi, tylko boi sie i wstydzi sie obnosic ze swoim nieszczesciem, bo „dobre ludziska” predzej wysmieja niz pomoga, i jeszcze pozniej powiedza ze widac sama tego chciala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.