Kiedyś grała tu Kolbuszowianka, dziś na zrytym boisku stoi koparka [FILM]
Jeszcze nie tak dawno swoje mecze rozgrywali tu piłkarze Kolbuszowianki, dziś nie ma tu nawet murawy. Zamiast tego koparka i dokładnie zryte boisko. Na stadionie przy ul. Wolskiej trwa budowa kompleksu lekkoatletycznego. Prace, których koszt przekroczy 5 mln zł, zakończą się w przyszłym roku.

Kompleks lekkoatletyczny ma składać się m.in. z czterotorowej bieżni. Plac będzie dostosowany do: rzutu młotem, skoku w dal i wzwyż, rzutu oszczepem i dyskiem oraz pchnięcia kulą. Pojawi się też skocznia do skoku o tyczce i rów z wodą do biegu z przeszkodami. Cały obiekt wyposażony zostanie w oświetlenie, monitoring i nagłośnienie. Powstanie również boisko trawiaste do piłki nożnej.

1 Komentarz

  1. Który mam dzisiaj rok ? 2019 ? A gmina Kolbuszowa zatrzymała się w wieku ubiegłym. Nie udolność władzy jaką niestety wybierają mieszkańcy tego biednego powiatu jest porażająca. Zero perspektyw dla młodych ludzi , zero fabryk , same banki i szmateksy oraz urzędy gdzie siedzą Panie z poprzedniego systemu na ciepłym stołku i robią problemy z każdą drobnostką. Wstyd mi jest że mieszkam w takim powiecie/gminie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.