K2- tradycja w dobrym wy(daniu)

Wiemy, kto zagra z WOŚP w podziemiach klubu K2

Klub K2 to jedna z najdłużej istniejących restauracji na kolbuszowskim rynku. W czasie siedemnastu lat istnienia lokal ten przechodził różne etapy swojej działalności.

Na początku był to przede wszystkim pub, gdzie można było pobiesiadować i mile spędzić czas. Organizowano też „Piątkowe Wieczory Muzyczne” oraz transmisje meczów. Z czasem klub zaczął poszerzać swoją ofertę w zakresie wydawania posiłków, w tym z dowozem do klienta.

Wyjątkowa pizza

Oczkiem w głowie właścicieli „K2” jest wprowadzona w 2012 roku pizza w stylu włoskim, na cienkim cieście. Danie to jest systematycznie ulepszane. Na początku do jego sporządzenia służyły tylko rodzime składniki. Obecnie jednak mąka, sos, mozzarella, wędliny i inne produkty pochodzą z Włoch. Jedyne co się nie zmienia, to oryginalna receptura która czyni tą pizzę jedyną w swoim rodzaju.
Lokal organizuje przyjęcia okolicznościowe: komunie, chrzciny, imieniny, urodziny, wieczory panieńskie, kawalerskie, stypy.  Do tego służy osobna klimatyczna sala z osobnym wyjściem na zewnątrz.

Kliknij i zamów

W okresie letnim otwierany jest ogródek, gdzie można usiąść i napić się piwa, zjeść posiłek. Dzieci mogą pobawić się na mini placu zabaw z dwoma zjeżdżalniami. Lokal posiada też parking dla klientów.
Klub K2 mieści się przy ulicy Mickiewicza 1 w Kolbuszowej. Otwarty jest: od poniedziałku do czwartku w godz. 13-23, w piątki 12-1, soboty 13-1, niedziele 13-23. Dania można zamawiać zarówno telefonicznie pod nr 017 22-70-297 lub 725-20-60-80, jak i on line, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.