Już wszystko jasne. Jest oficjalny program i plakat 32. Finału WOŚP w Kolbuszowej. Będzie się działo

Kolbuszowska WOŚP zagrała na 32 tysiące złotych

Mamy oficjalny program i plakat 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kolbuszowej. Imprezy potrwają dwa dni, a pieniądze będą zbierane na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc.

Program tegorocznej WOŚP jest bardzo bogaty. W sobotę (27.01) orkiestrowe granie rozpocznie się już o godzinie 9. Wtedy to na hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej odbędzie się turniej piłki nożnej dla dzieci z roczników 2016 i 2015.

Dwie godziny później na ścieżce przyrodniczej „Białkówka” rozpocznie się Kolbuszowski Bieg „Policz się z cukrzycą”. Wezmą w nim udział także żołnierze z 18. Pułku Artylerii z Nowej Dęby.

O godzinie 20 w La Zizanie Pub Game – Bowling Club odbędzie się muzyczny wieczór. Wystąpią między innymi: Tomek Blicharz, Monika Haptaś, Maciej Gosztyła i Władek Serafin.

Następnego dnia, w niedzielę (28.01) na ulice powiatu wyjdzie 35 wolontariuszy WOŚP. Od godz. 15 na hali LO będzie się działo.

Na scenie zaprezentują się: przedszkolaki, grupy taneczne z Kolbuszowej, Niwisk i Cmolasu oraz łyżwiarki figurowe z Dębicy. Odbędzie się też półgodzinny koncert wokalistów z Fabryka Talentów eM-Voice z Kolbuszowej.

Jedną z gwiazd tego dnia będzie sześciokrotny rekordzista Guinnessa w Trialu Rowerowym – Krystian Herba. O godz. 18:30 na scenie pojawi się Kabaret Trzecia Strona Medalu.

Na koniec o  godz. 19.40 przed budynkiem liceum odbędzie się pokaz ognia, czyli orkiestrowe światełko do nieba.

Z Orkiestrą – jak rok temu – zagra kolbuszowski Mikołaj. W zamian za datek na rzecz WOŚP przewiezie nas swymi magicznymi saniami.

Ponadto w ramach Finału dzieciaki będą mogły zrobić sobie bajeczne makijaże i fryzury, które będą możliwe dzięki uczennicom Zespół Szkół Technicznych w Kolbuszowej oraz wolontariuszkom WOŚP Kolbuszowa.

Będzie można zjeść coś smacznego oraz wypić kawę lub herbatę. Na dzieci czekać będą też ścianka, gry i zabawy i inne atrakcje.

Patronem wydarzenia, jak co roku, jest portal www.kolbuszowalokalnie.pl.

Już wszystko jasne. Jest oficjalny program i plakat 32. Finału WOŚP w Kolbuszowej. Będzie się działo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.