Jutro w MDK interaktywny spektakl dla dzieci z reniferem Niko w roli głównej

Jutro w MDK interaktywny spektakl dla dzieci z reniferem Niko w roli głównej

W poniedziałek (20.01) o godzinie 10 w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej Teatr Blaszany Bębenek  wystawi spektakl pt. „Renifer Nico ratuje zimę”. Wstęp jest wolny.
„Renifer Niko” to przedstawienie inspirowane filmem animowanym, który odniósł wielką popularność na całym świecie. Jest to opowieść o małym reniferze, który za wszelką cenę chce nauczyć się latać i dołączyć do latającej eskadry Świętego Mikołaja. Nie przejmuje się niepowodzeniami i wyrusza w świat aby odnaleźć wioskę mikołaja. Na swojej drodze spotyka wilka, który wpada na pomysł, aby dzięki Niko dostać się do wioski i samemu zostać mikołajem. Niko postanawia uratować wioskę…

W spektaklu zastosowano  kurtyny imitujące cztery różne przestrzenie, będą też piosenki śpiewane na żywo. Aktorzy będą wciągać dzieci w zabawę, dzięki czemu będą mogły wspólnie rozwiązać problemy bohaterów. Postaci: Renifer Niko, wiewiór Juliusz, Wilk, Pudel Eśka, Łasica Willy, tata renifera.

Teatr Blaszany Bębenek (na zdjęciu) to agencja artystyczna dwójki przyjaciół z Trzebinii, którzy przez całe swoje życie związani byli z teatrem, co zaowocowało pomysłem stworzenia innowacyjnych spektakli, w których dzieci mogą aktywnie uczestniczyć w zabawie i współtworzyć przedstawienie. To przeciwieństwo masowych teatrzyków, w których często zatrudniane są osoby bez doświadczenia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.