Jutro debata społeczna w sprawie zaśmiecania ulicy Janka Bytnara

W czwartek (24.10) o godz. 15 w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej odbędzie się debata społeczna o problemie, na który narzekają mieszkańcy i prowadzący tam działalność przedsiębiorcy. Chodzi o permanentne zaśmiecanie ulicy Janka Bytnara i jej okolic.
Podczas spotkania omówione zostaną i ocenione działania wynikające z wniosków sformułowanych podczas debaty 7 marca b.r. w ZST. Serdecznie zapraszamy mieszkańców ulicy Janka Bytnara  oraz przedsiębiorców, którzy prowadzą tam działalność handlową – zachęca kolbuszowska policja.

Przypomnijmy, że 29 sierpnia b.r. Rada Miejska podjęła uchwałę o stworzeniu z ulicy Janka Bytnara strefy wolnej od tytoniu. Obszar ten ma obejmować całą ulicę wraz z chodnikami w bezpośrednim sąsiedztwie Zespołu Szkół Technicznych. To efekt petycji mieszkańców tego rejonu miasta.
Palą w takich ilościach, że to się w głowach nie mieści – alarmował Krzysztof Wójcicki, radny miejski, a zarazem mieszkaniec ulicy Janka Bytnara. – Czasem wygląda to tak jakby „Manhattan” się palił.  Zaśmiecają i utrudniają ludziom życie. Przeganianie ich nic nie daje. Śmieją się tylko i palą dalej.

6 Komentarzy

  1. „Palą w takich ilościach, że to się w głowie nie mieści” – rano myślałem, że była mgła – jednak się myliłem 🙂 Jeżeli zostanie wprowadzony zakaz to myślę, że młodzież będzie wolała zrezygnować z nauki w tej szkole. Czy przy LO też jest taki problem? Czy może uczniowie z LO też chodzą palić na Bytnara?

    • W LO nie ma problemu bo tam dyrekcja i nauczyciele sobie radzą. Coś więcej chcesz wiedzieć czy tyle starczy żeby mieć obraz jednych i drugich nauczycieli no i wśród profesorów w liceum nie ma radnej -bezradnej jak w zawodówce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.