Justyna Chruściel wśród najlepszych młodych logistyków w Polsce

Justyna Chruściel wśród najlepszych młodych logistyków w Polsce

Justyna Chruściel, uczennica Zespół Szkół Technicznych w Kolbuszowej, znalazła się w dwudziestce najlepszych młodych logistyków w Polsce.

Mowa o finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, który kilka dni temu odbył się w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.  Justyna Chruściel była tam jedyną reprezentantką Podkarpacia.
Eliminacje konkursu rozpoczęły się już w październiku 2022 roku, kiedy to przyszli logistycy z 236 szkół musieli odpowiedzieć na 25 pytań w teście on-line. Walka była bardzo wyrównana, a do kolejnego etapu zakwalifikowało się 692 uczniów.

W zawodach II stopnia, który odbył się 9 grudnia 2022 roku uczniowie musieli odpowiedzieć na jeszcze trudniejsze pytania w teście wielokrotnego wyboru.

Z tymi poradziło sobie najlepiej 57 uczestników, którzy stanęli do walki o zwycięstwo podczas finału.

Justyna Chruściel zajęła ostatecznie wysokie 13 miejsce spośród ponad 5000 uczestników. Miejsce w czołowej „20” zapewniło jej indeks na wszystkich publicznych uczelniach w naszym kraju.
To kolejny sukces zdolnej uczennicy Technikum Logistycznego z ZST. Do olimpiady przygotowali ją nauczyciele przedmiotów zawodowych: Anna Leśniowska – Boroń i Konrad Zieliński.
Sukcesy uczennic Technikum Logistycznego w Kolbuszowej

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.