Jechał przez Niwiska 125 km/godz. Tłumaczył, że testował samochód

Kolbuszowscy policjanci zatrzymali kierowcę, który jechał przez Niwiska z prędkością 125 km/godz. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Może je odzyskać po trzech miesiącach.
Do zdarzenia doszło we wtorek (27.08) wieczorem, kiedy to funkcjonariusze z referatu ruchu drogowego kolbuszowskiej komendy pracowali w Niwiskach. Około  godz. 20 mundurowi zmierzyli prędkość jadącego w kierunku Trześni mercedesa. Urządzenie wykazało, że kierowca jechał z prędkością 125 km/godz. w obszarze zabudowanym, gdzie dozwolona przepisami prędkość wynosi 50 km/godz. 37-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego wyjaśnił policjantom, że… testował samochód.

9 Komentarzy

  1. Policjantom z Kolbuszowej nie uwierzę nawet w predkosc.Moze opowiedzą jak to kombinują ze sprawą w sądzie.Jeden przychodzi i zeznaje kłamstwa drugi nie przychodzi bo przecież musi wiedzieć co ma mówić na kolejnej rozprawie.Policja w Kolbuszowej porażka.

  2. Niwiska stały się ostoją policyjnej obławy.. Codziennie policja stoi koło ośrodka, czy wiejskiej remizy i polują na kierowców, by tylko zarobić parę groszy.. Takie są nieodzowne realia. Trzeba uważać i nie dać się złapać jak to mówił ważny policjant z rzeszowskiego rzeszowskiej okolicy. Jest to kolejny sukces kolbuszoskiej polucyji, która ma tak słabą renomę w Polsce, pozdrawiamy.

  3. 15 lat w policji szybko minie, a zła opinia pozostanie na zawsze. Ludzie to są filozofy, zwłaszcza z powiatu Kolbuszoskiego i wiedzą kto jaki jest. Typowa akcja zarobkowaa

  4. Różne krążą legendy o policjantach z Kolbuszowej, ludzie między ludźmi wiedzą i nie boją się o nich między sobą rozmawiać. Nie lubię Tej Milicyny i trzeba nie dać się złapać. #mulat

  5. Powinien bandyta bo inaczej sie tego nie da określić testowo stracić prawo jazdy na zawsze!!! A kary to z 10 tysięcy dla przykładu!!! Bo żeby tyle jechać to naprawdę trzeba mieć coś z głową.

  6. Głośno opowiem o tym co policja robi z ludźmi.W Widełce łapią bo nic innego nie potrafią.W klubie w Kolbuszowej ochroniarze prowokują ludzi tylko po to aby ,zadzwonić po policję ( czyt.kolegow). Po sprawie opowiem wszystko aby przestrzec ludzi.To nie policja.Jak można na coś takiego pozwalać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.