Grażyna Łobaszewska w Kolbuszowej. Najpierw poprowadzi warsztaty wokalne, potem wystąpi z koncertem w MDK

Grażyna Łobaszewska w Kolbuszowej. Najpierw poprowadzi warsztaty wokalne, potem wystąpi z koncertem w MDK

Jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, Grażyna Łobaszewska zawita do Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej. Artystka we wtorek, 22 października 2019 r., poprowadzi tam profesjonalne warsztaty wokalne, a następnie wystąpi z koncertem.
Grażyna Łobaszewska to znana kompozytorka i autorka takich hitów jak „Brzydcy” i „Czas nas uczy pogody”. Śpiewa od 1971 r. Wykształciła się Studiu Piosenki Polskiego Radia i Telewizji w Gdańsku. Gra na fortepianie. Współpracowała m.in. z: Mieczysławem Szcześniakiem i Jackiem Cyganem.

Warsztaty wokalne w MDK

Pani Grażyna to nie tylko wspaniała wokalistka ale i pedagog. Była wykładowcą m.in. w Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie, Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Prowadziła warsztaty wokalne przy Ministerstwie Kultury i Sztuki. Teraz zrobi to w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej.

Podczas zajęć, które odbędą się 22 października, w godzinach 9-13 i 14-16, uczestnicy zostaną podzieleni na grupy pod względem posiadanych umiejętności. Kolejność zagadnień wyglądać będzie mniej więcej tak: techniki rozśpiewywania się i oddychania, frazowanie, interpretacja tekstu, a także indywidualny dobór piosenki dla każdego uczestnika (pod kątem tonacji, rozumienia tekstu itd.)
Organizatorem warsztatów jest Europejskie Centrum „Wiedza” z siedzibą przy ul. Prusa 2 w Kolbuszowej. Koszt: 100 zł. Zapisy prowadzi Wioleta Grata. Numer telefonu: 601-394-434.

Zaśpiewa największe przeboje

Tego samego dnia, o godz. 18 Grażyna Łobaszewska wystąpi z koncertem. To wydarzenie kulturalne, podczas którego każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie. Artystka zaśpiewa znane utwory oprawione w nowe, ciekawe aranżacje. Bilety w cenie 35 zł dostępne są w kolbuszowskim MDK.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.