Dziury i błoto na ulicy za Ogródkiem Jordanowskim

Dziurawa ulica za Ogródkiem Jordanowskim

Stan ulicy położonej za Ogródkiem Jordanowskim nie licuje z tym reprezentacyjnym miejscem w mieście. Zamiast cywilizowanej nawierzchni są tam wyboje, dziury i błoto.

Temat traktu znajdującego się za Ogródkiem Jordanowskim, który jest równoległy do ulicy Parkowej, poruszono na jednej z ostatnich sesji Rady Miejskiej. Nie po raz pierwszy zresztą . Rok temu na problem ten zwrócił uwagę radny Piotr Panek.
 – Pół roku temu mieszkańcy prosili, żeby tę drogą chociaż wyrównać, a potem zastanowić się, co można dalej z nią zrobić. Potem była epidemia koronawirusa, nie za bardzo można było się spotkać. Teraz znowuż jest śnieg. Ja bardzo proszę, żeby w końcu zadbać o ludzi, którzy tam mają swoje domy i biznesy – apelował.

Jak się okazało, jego słowa nie przyniosły pożądanych skutków. Dlatego teraz radny Panek powtórzył swój wniosek. Tym razem jednak zaznaczył, że okoliczni mieszkańcy apelują o położenie kostki brukowej.

Burmistrz Jan Zuba obiecał modernizację ulicy, ale pod warunkiem, że będą na to pieniądze.

– Zależy nam na tym, żeby realizować inwestycje drogowe w jak najszerszym zakresie. Mamy przygotowanych około 40 zadań w tym zakresie. Wszystkiego na raz nie zrobimy, ale w miarę pozyskiwania środków będziemy przygotowywali dokumentacje na kolejne zadania – mówił.
Fot. Google Maps

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.