Dziś o godzinie 20 w klubie K2 odbędzie się „dżemik muzyczny”. Zainauguruje on 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kolbuszowej.
W klubie K2 wystąpią: Tomasz Blicharz, Jolanta Lubera, Monika Haptaś, Czesław Łopata, Maciej Kosztyła i Władysław Serafin oraz Iron Head.
Muzyczne dżemowanie odbędzie się również w sobotę (28.01), w Stylowej Kolbuszowej. Zaprezentują się tam: Magdalena Jerzuchowska, Katarzyna Majka, Krzysztof Kłoda, Tomasz Blicharz, Maciej Kosztyła oraz RoseMerry. Początek imprezy o godzinie 20.
Patronat nad wydarzeniem, jak rok temu, objął portal www.kolbuszowalokalnie.pl.

A tak było rok temu…






![Tłumy wrócą na plac targowy? Już w niedzielę Trzecia Wyprzedaż Garażowa w Kolbuszowej W Kolbuszowej trwa wyprzedaż garażowa. Tłumy, perełki i świetna atmosfera [RELACJA]](https://kolbuszowalokalnie.pl/wp-content/uploads/2025/10/Wyprzedaz-garazowa-2025-450x253.jpg)

