Dzień Dziecka w Kolbuszowej
Co roku z okazji Dnia Dziecka w Kolbuszowej odbywają się imprezy organizowane z myślą o najmłodszych mieszkańcach gminy i ich rodzicach. Nie inaczej będzie w tę sobotę (01.06).

Tego dnia w godz. 13-18 na placu przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej odbędzie się Festyn Rodzinny, który wspólnie z „Jedynką” organizuje Zarząd Osiedla nr 3 w Kolbuszowej.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, w tym m.in.: występy uczniów, lunapark, koncert zespołu Hulaki, regionalna kuchnia koła gospodyń wiejskich „Prymule”, „robot-bramkarz”, rozgrywki sportowe, trampoliny, zjeżdżalnie, coś dla łasuchów, kule wodne i niespodzianki.
Także w sobotę od godz. 15 na placu przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kolbuszowej Dolnej będzie można bawić się na piknikowym „Dniu Rodziny”. W programie wydarzenia wiele atrakcji, w tym m.in.: darmowa zjeżdżalnia, poczęstunek regionalnych potraw i słodkości, konkursy z nagrodami, występ kapeli ludowej, a na koniec zabawa w rytm muzyki zespołu „Gryf”. Wstęp jest wolny.

Panie z gospodyń wiejskich w Kolbuszowej Dolnej są już przygotowane.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.