Druga ofiara koronawirusa w powiecie kolbuszowskim. To starsza kobieta

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (08.06) o kolejnej, drugiej już ofierze koronawirusa w powiecie kolbuszowskim. To starsza kobieta, która zmarła w szpitalu zakaźnym w Łańcucie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że to 92-letnia mieszkanka gminy Raniżów. Wcześniej zmarła mieszkanka gminy Cmolas (91 l).

W całym kraju na Covid-19 zachorowało 26 780. osób, 1 161. z nich, niestety, odeszło. Na Podkarpaciu potwierdzono 394. przypadki koronawirusa. 336. osób wyzdrowiało. Odnotowano 38 zgonów.

Pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się obecnie 36. mieszkańców naszego województwa, 1 533. poddano kwarantannie, natomiast w izolacji domowej przebywa osiem osób.
W powiecie kolbuszowskim potwierdzono 12. przypadków Covid-19. Dotyczy to: 7. kobiet, 4. mężczyzn oraz dziecka. Wyzdrowiało 10. osób. Dwie kobiety, niestety, zmarły. Wygląda wiec na to, że na naszym terenie nie ma już żadnego potwierdzonego przypadku zarażenia wirusem Covid-19.

1 Komentarz

  1. 92-letnia kobieta zmarła z powodu koronaświrusa? Ta kobieta zmarła z przyczyn naturalnych bądź ciężkiej długotrwałej choroby A nie na to cos! Dajcie ludziom żyć normalnie! Nie ma żadnego wirusa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.