Donoszą, że wesele Ady odbyło się w zajeździe koło wsi… Kolbuszowa
Adrianna Daniel, 22-letnia mielczanka, która zdobyła ogólnopolską popularność dzięki udziałowi w Top Model, gdzie dotarła do ćwierćfinału, zagościła na łamach jednego z najbardziej znanych plotkarskich portali. Stało się tak za przyczyną wesela Ady i jej partnera Wojciecha, które odbyło się w zajeździe Świder – jak informuje „Pudelek – nieopodal wsi… Kolbuszowa. Więcej o tym TUTAJ.

Sami nie wiemy, jak to skomentować. Z jednej strony trudno wymagać od tego typu medium jakiejś wyjątkowej erudycji, ale wydaje nam, że pewne podstawy powinny być mu znane. Jak choćby te, że Kolbuszowa posiada prawa miejskie od ponad 300 lat, a do tego jest stolicą powiatu.
To nie pierwszy taki przypadek. Pochodzący z Podkarpacia (dzieciństwo spędził w Kolbuszowej) znany rysownik i satyryk, Andrzej Mleczko na antenie TVN 24, w polemice Krzysztofem Materną zasugerował, że Kolbuszowa to wieś: – Nie jesteś z Krakowa? – zagadnął go aktor. – Z Kolbuszowej – odparł Mleczko i natychmiast zripostował: – Ty też jesteś ze wsi, prawda? (przeczytacie o tym TUTAJ)

1 Komentarz

  1. Tak Kolbuszowa posiada prawa miejskie w związku z czym Jest Miastem ! Ale !… O co wy sie wyklocacie ? Właśnie przez to jesteście wiesniaki, zapraszam na ulice… Znacie prawdziwych kolbuszowiakow? To prawdziwi wiesniacy, robiący sie w mieszczuchów, przez to sa nie mieszczuchami a wieśniakami. Wielkie mi to miasto ta Kolbuszowa, buahaha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.