Darmowy kupon – czy warto wykorzystać?

Darmowy kupon - czy warto wykorzystać?

Darmowy zakład to jedna z najbardziej korzystnych dla graczy form promocji dostępnych u legalnych bukmacherów internetowych z licencjami Ministerstwa Finansów. Pozwala bowiem na typowanie wyników wydarzeń sportowych bez poświęcania na to własnych pieniędzy. Szukając legalnego bukmachera, z którym chcemy się związać na dłużej, warto sprawdzić, czy w ramach bonusu na start oferuje on nowym graczom darmowy zakład. Tym bardziej, że czekają nas mecze Reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach Ligi Narodów, eliminacje do mistrzostwa świata 2021, a wreszcie przełożone Euro 2021.

Po wejściu w życie znowelizowanej ustawy hazardowej i znacznego ograniczenia działania na terenie Polski bukmacherów bez licencji rejestru finansów, w zaledwie kilka miesięcy poprawiły się wyniki finansowe legalnych bukmacherów jak STS czy Fortuna. – Skoro znikają nielegalni bukmacherzy działający w internecie – którzy dawali niskie kursy – i mamy do czynienia tylko z legalnymi bukmacherami, to oni muszą w jakiś sposób ze sobą rywalizować, poprawiając swoją ofertę, dając wyższe kursy i tym samym gwarantując wyższe wygrane – mówił agencji Newseria Biznes Dariusz Dąbek, członek zarządu Legalsport. Dodatkowo, legalni bukmacherzy starają się przyciągnąć nowych graczy atrakcyjnymi bonusami powitalnymi. Ich elementem może być m.in. darmowy zakład (zobacz ranking freebetów). Co trzeba o nim wiedzieć?

Voucher na darmowy zakład od legalnego bukmachera – co to jest?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest bonus powitalny. Jest to forma premii, którą bukmacher przyznaje graczowi za założenie u niego konta. W większości przypadków bonus na start przyjmuje postać bonusu od depozytu, czyli dodatku otrzymywanego przez gracza po dokonaniu pierwszej wpłaty. Dla przykładu – w firmie STS bonus powitalny to 100% pierwszej wpłaty do kwoty 1200 zł. Oznacza to, że klient po rejestracji wpłaci na konto 500 zł, otrzyma od bukmachera drugie 500 zł, które będzie mógł przeznaczyć na typowanie wyników.

Czasami, oprócz bonusu od depozytu, w skład bonusu powitalnego wchodzi również darmowy zakład, zwany też freebetem. Polega on na tym, że gracz dostaje od operatora pewną kwotę pieniędzy, którą musi wykorzystać (przeważnie) przy typowaniu jednego zakładu. Kwota ewentualnej wygranej jest pomniejszana o stawkę zakładu.

Czy warto postawić darmowy zakład bukmacherski?

Czy warto wykorzystywać darmowe zakłady? Oczywiście. Pozwalają one przecież na granie bez jakiegokolwiek ryzykowania swoim kapitałem. To, w jaki sposób freebet zostanie zagospodarowany przez gracza, zależy już od indywidualnie obranej strategii. Są tacy, który darmowe zakłady przeznaczają na typowanie wyników zdarzeń bardziej ryzykownych, o wyższym kursie, których nie postawiliby za własne pieniądze. Inni wykorzystują freebety na stawianie na tzw. pewniaków, choć oczywiście należy pamiętać, że sport bywa nieprzewidywalny i czasem również faworyci zawodzą.

Na koniec pytanie – gdzie szukać darmowych zakładów? Czasami są one przydzielanie graczom przy okazji dużych imprez sportowych albo wyjątkowych wydarzeń (np. meczów Polski na Euro czy mundialu), jednak w większości można uzyskać je przy zakładaniu konta u niektórych legalnych bukmacherów. Najwięcej korzyści daje tu rejestracja z kodem bonusowym. Przykłady? Jak już wcześniej wspomniano, w firmie bukmacherskiej STS bonus powitalny to 100% pierwszej wpłaty do kwoty 1000 zł. Rejestracja z kodem bonusowym pozwala otrzymać dodatkowo darmowy zakład 25 zł. Kod działa także u innych operatorów – w firmie LV BET otrzymuje się dzięki niemu niedostępny dla innych graczy freebet 20 zł, a u bukmachera Totolotek – darmowy zakład 25 zł. Jeśli więc grać, to tylko z kodem.

Za darmowy kupon możesz obstawiać piłkę nożną, o której możesz także poczytać na naszych łamach w dziale Sport.

Należy korzystać, tylko z bukmacherów legalnie działających w Polsce tj. posiadających, wydane przez Ministerstwo Finansów, zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć internet. Uczestnictwo w nielegalnych zakładach bukmacherskich, wiąże się z konsekwencjami narażenia się na wysokie kary pieniężne oraz odpowiedzialność karną. Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.