Budowanie z Cegielnią „Przecław” gwarancją zdrowego domu

Budowanie z Cegielnią „Przecław” gwarancją zdrowego domu

Cegielnia „Przecław” to wielopokoleniowa firma rodzinna. Jesteśmy na podkarpackim rynku producentem wyrobów ceramicznych ściennych i stropowych już od 25 lat.

Nasze wyroby są zdrowe i przyjazne środowisku, powstają z naturalnych produktów. Najbardziej popularnym wyrobem, z naszej bardzo bogatej gamy produktów, jest pustak ścienny MAX 220, dający ciepły mur o grubości 30 cm. To wyrób wpisujący się w dobrą tradycję polskiego murowania.
Cegielnia Przecław to zakład, który produkuje nie tylko pustaka Max, ale także takie wyroby jak pustak U-220, cegły działowe: SZ12, DZ12, cegła modularna.


Pustak Max 220.

Dziś klienci oczekują pustaków na zakładkę tzw. pióro i wpust, stąd też nasz zakład wdrożył taką produkcję, aby spełnić oczekiwania klientów. Produkujemy pustaka o grubości muru 25 cm z pióro-wpustem, którego nazwaliśmy Cerblok.


 

 

Pustak przewodów wentylacyjnych.

Pustak stropowy Ackermana.

Chcąc w czasie pandemii zachęcić klientów do budowania, ogłaszamy w szóstym miesiącu roku, w czerwcu, 6% promocję na wyżej wymienione wyroby.
Jesteśmy najstarszą polską ceramiczną firmą w regionie. Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty, badania i świadectwa, potwierdzające wysoką jakość naszej ceramiki. Potwierdzeniem tej jakości są zdobywane na licznych targach i wystawach medale i wyróżnienia. Naszymi klientami są firmy wykonawcze i hurtownie z całego kraju. Zapraszamy także  klientów indywidualnych, do dyspozycji których oddajemy specjalistyczne samochody z dźwigami do rozładunku palet z cegłą.

Wszystkie informacje uzyskacie Państwo pod numerem tel. 17 581-34-23…24, 600-475-895.

Zapraszamy, czas promocji jest ograniczony.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.