Biesiada Sąsiedzka w Przedborzu
W niedzielę (05.08) w Przedborzu odbędzie się Biesiada Sąsiedzka. W programie imprezy, która odbywać się będzie na stadionie, jest wiele atrakcji, w tym m.in.: występy zespołu Pieśni i Tańca „Niwiszczanie” z Niwisk i mażoretek „Anturia” ze Skrzyszowa, konkurs „Dla Niepodległej” z atrakcyjnymi nagrodami.

Będą również lokalne pyszności od gospodyń wiejskich z Przedborza i Huty Przedborskiej, finał konkursu fotograficznego „Moja mała Ojczyzna” i liczne atrakcje dla dzieci (malowanie buziek, bańki mydlane, zjeżdżalnie, hopsalnie i dmuchańce). Biesiadę zakończy zabawa taneczna z zespołem „Medium” i fajerwerki. Początek wydarzenia o godz. 16, zakończenia – godz. 1.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.