Aż 170 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce. Na Podkarpaciu już ponad 50

Uwaga! Oszuści wykorzystują epidemię koronawirusa! Oferują "cudowne leki"

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (26.03) o kolejnych 170. potwierdzonych przypadkach koronawirusa i trzech zgonach, będących efektem działania tego groźnego patogenu. Odeszli 78-letni mężczyzna i 84-letnia kobieta (oboje w Warszawie) oraz 67-latek w Koszalinie. Zakażonych w sumie jest 1 221 Polaków, z czego 16, niestety, zmarło.  

Na Podkarpaciu odnotowano dziś 10 nowych potwierdzonych przypadków koronawirusa. Są to: młody mężczyzna z powiatu rzeszowskiego, małe dziecko, trzy młode kobiety oraz dwóch młodych mężczyzn (wszyscy z powiatu tarnobrzeskiego), młody mężczyzna z powiatu strzyżowskiego, a także dwaj starsi mieszkańcy powiatów krośnieńskiego i lubaczowskiego. Stan całej dziesiątki jest dobry.

W sumie w naszym regionie potwierdzono zakażenie koronawirusem u 53. osób. Zmarł 67-letni mieszkaniec Leżajska. Ale jest też dobra wiadomość. Dziś po południu szpital w Łańcucie opuściło małżeństwo z powiatu leżajskiego, który wyleczono z koronawirusa.
Na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym jest 7 908 osób, 1 064 poddano kwarantannie. W powiecie kolbuszowskim nie potwierdzono żadnego przypadku koronawirusa, pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się 653 osoby, 672 poddano kwarantannie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.