Artystyczne święto w Majdanie
W piątek (30.06) o godz. 18 w Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się wernisaż wystawy prac plastycznych autorstwa ponad 20 osób zrzeszonych w rzeszowskim oddziale Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików. „Impresje”, bo taki tytuł ma nosić ekspozycja, to prezentacja kierunków, poszukiwań w malarstwie, grafice i rysunku. Wystawa będzie otwarta do 30 lipca br. Wstęp wolny.
W wydarzeniu wezmą również udział artyści, którzy obecnie biorą udział z Międzynarodowym Plenerze Malarskim w Kolbuszowej. – Zatem grono artystyczne będzie bardzo zacne, ale liczę na to, że oprócz naszych gości, nie zabraknie również mieszkańców, którzy po prostu przyjdą na wernisaż do naszego ośrodka. Serdecznie zapraszamy! – mówi Renata Bebło, instruktor majdańskiego GOK.
Wraz z wernisażem odbędzie się finisaż wystawy malarstwa Beaty Lulek, artystki pochodzącej z Majdanu Królewskiego. Jest osoba, która nie tworzyła przez dłuższy czas ze względu na sprawy rodzinne i zawodowe, ale od roku  intensywnie pracuje, czego efektem są liczne wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.