Artystyczne święto w Majdanie
W piątek (30.06) o godz. 18 w Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się wernisaż wystawy prac plastycznych autorstwa ponad 20 osób zrzeszonych w rzeszowskim oddziale Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików. „Impresje”, bo taki tytuł ma nosić ekspozycja, to prezentacja kierunków, poszukiwań w malarstwie, grafice i rysunku. Wystawa będzie otwarta do 30 lipca br. Wstęp wolny.
W wydarzeniu wezmą również udział artyści, którzy obecnie biorą udział z Międzynarodowym Plenerze Malarskim w Kolbuszowej. – Zatem grono artystyczne będzie bardzo zacne, ale liczę na to, że oprócz naszych gości, nie zabraknie również mieszkańców, którzy po prostu przyjdą na wernisaż do naszego ośrodka. Serdecznie zapraszamy! – mówi Renata Bebło, instruktor majdańskiego GOK.
Wraz z wernisażem odbędzie się finisaż wystawy malarstwa Beaty Lulek, artystki pochodzącej z Majdanu Królewskiego. Jest osoba, która nie tworzyła przez dłuższy czas ze względu na sprawy rodzinne i zawodowe, ale od roku  intensywnie pracuje, czego efektem są liczne wystawy.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Piszcie do nas: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Szukajcie nas w social mediach:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.