Artur Andrus w Kolbuszowej
Artur Andrus, znany artysta kabaretowy, poeta i piosenkarz;  który w ramach telewizyjnego cyklu „Z Andrusem po Galicji”, odwiedza galicyjskie miasta, zawita również do Kolbuszowej!
Będzie tu  od poniedziałku (31.07) do środy (02.08). W tym czasie odwiedzi ciekawe miejsca, porozmawia z mieszkańcami, a zaproszeni goście opowiadać będą o swoich pasjach, które tutaj właśnie realizują. Jak udało nam się dowiedzieć, jednym z rozmówców Andrusa będzie Jarosław Mazur – badacz i piewca kultury ludowej, muzyk (lider zespołów Hudacy i Kocirba), nauczyciel i pasjonat fotografowania,
Film tradycyjnie zakończy się piosenką zaśpiewaną przez Artura Andrusa, opowiadającą o Kolbuszowej, która zostanie napisana i wykonana podczas jego realizacji. Materiał ma pokazać niezwykłość miasta i zachęcić do jego odwiedzenia. Do tej pory program „Z Andrusem po Galicji” pokazał m.in. Tarnobrzeg, Przemyśl, Mielec, Krosno, Rzeszów, Jedlicze, Jasło, Stary Sącz i Kraków.
To nie jedyna tego typu wizyta ekipy dziennikarskiej w Kolbuszowej. Nie tak dawno, bo we wtorek (18.07) do miasteczka nad Nilem zawitało Radio Biwak, czyli wakacyjny program Polskiego Radia Rzeszów, który pokazuje tereny dawnych Austro-Węgier.  Więcej o tym TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.